Vinařství Johann W

Vítejte v Třebívlicích! V Českém středohoří, jedinečné krajině starých hradů, zemědělské a ovocnářské zahradě Litoměřicka na severu Čech.

Zvlněné území sopečného původu v sobě skrývá znovuobjevený poklad. Ten – vedle krásy a zvláštního, až magického klidu těchto míst – stojí za vším snažením vinařství Johann W v Třebívlicích. Zmíněným pokladem je pro nás celkové geologické podloží. Na minerály bohatá půda, v kombinaci s převládajícím slunečným počasím, nadmořskou výškou a ideálními teplotními podmínkami, dodává našim vínům jedinečnou jiskru.

A právě láska k vínu, úcta k tradici i zmíněné lokalitě, stály za myšlenkou majitele vinařství, Jana Dienstla, vrátit na historicky nejstarší české vinice, datované již v 11. století n.l., opět révu. Šestnáctým rokem tak rozšiřujeme a pečujeme o naše vinice. Jak říká majitel, pan Dienstl: “Vyrábíme víno, které se nepřetvařuje. Děláme ho čistě, trpělivě, svědomitě…prostě nejlépe, jak to dokážeme.“

Zdaleka neusilujeme jen o obnovu vinic, ale o propojení celého regionu. Pro naši restauraci vybíráme produkty jen té nejvyšší kvality od místních chovatelů a pěstitelů. Pořádáme kulturní, společenské akce, živé produkce a divadelní představení, výlety po okolí, ochutnávky vín pro české, ale i zahraniční návštěvníky.

Jako potřebuje réva ke svému správnému růstu ty správné podmínky, potřebujeme my žít vinařstvím, akcemi pro lidi, vnášet do jejich života zážitky spojené s tím nejlepším vínem, jehož chuť se snoubí s lokální kuchyní, kulturními i společenskými akcemi, umocněnými krásami právě okolní krajiny… Chceme být kulturně-vinařsko-gastronomické centrum regionu a zanechat v jejich myšlenkách chuťovou stopu našich produktů a emoci kulturního prožitku.

Na rok 2019 jsme tak přichystali bohatý program pro širokou veřejnost, abychom přispěli k povznesení kultury této oblasti a vytvoření středobodu setkávání všech generací z blízkého i širokého okolí. Kulturní akce podpoříme reklamou v médiích, máme objednanou celoroční reklamu na rádiu Beat, předjednanou inzerci v cykloprůvodcích i s mobilními nadstavbami, atp.